LG Casus Telefon Dinleme Programı

LG 1950’lerde kurulan ve son yıllarda mobil iletişim alanında adından söz ettirmeyi başaran dev bir firma. Şirket elektronik aletleri üretmekteki başarısını cep telefonları ve akıllı telefon üretimine de yansıtmış görünüyor. Piyasadaki en hafif ve en ince Android akıllı telefonu sunan markanın ürünleri yüksek görüntü kalitesi sağlaması, yüksek hızda internet erişim imkânı vermesi ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Markanın cihazlarında Android işletim sistemini kullanıyor olmasının bir avantajı daha bulunuyor. Önemli bir sorun yaşamadan Android casus yazılım programını telefona yükleyebiliyor ve kullanabiliyorsunuz. Whatsapp aktivitelerini takip etme gibi bazı özellikleri kullanmak için ise telefonun ROOT olması gerekiyor. Ama yaptığı aktiviteler ya da bulunduğu yerler konusunda bilgi almak istediğiniz kişinin LG telefonuna casus telefon takip programını yüklemekte zorlanmayacaksınız.

Söz konusu olan casus yazılım birçok kişi tarafından kullanılabilir. Sevgilisini ya da eşini kıskanan kişiler, çocuğunun ya da bir başka sevdiklerinin güvenliğinden emin olmak isteyen kişiler casus yazılımı kullanabilir. Bu yazılımı takip edeceğiniz telefona yüklediğinizde çok sayıdaki özelliği kullanma olanağına kavuşmuş olacaksınız. Örneğin telefondaki sms trafiğini takip etme, okuma ya da telefonla yapılan görüşmeleri kaydetme ve dinleme olanağınız olacak. Telefonu kullanarak girilen web sitelerini takip edebilecek, sosyal medya hesaplarındaki aktiviteleri ve iletileri, Messenger ya da Whatsapp gibi iletişim sağlayan programlardaki iletileri takip edebileceksiniz. Telefonun konumunu GPS ile tespit etme, telefonun kamerasını kullanarak bulunduğu ortamdan görüntü alma olanağınız olacak. Sonuç olarak takip ettiğiniz telefonla yapılan aktiviteler hakkında gerekli olan tüm bilgileri edinebileceksiniz.