Samsung Casus Telefon Dinleme Programı

Akıllı telefon pazarında en iddialı isimlerden bir tanesi de Samsung firması olarak görünüyor. Şirket yapmış olduğu AR-GE yatırımları ve Güney Kore gibi telekominikasyon konusunda yeniliklere öncülük eden bir ülkede üretim yapması sayesinde bu piyasada iddialı bir konuma geldi. Son yıllarda yaptığı atak ile de dünyada en çok cep telefonu ve akıllı telefon satan şirket konumuna gelmeyi başardı. Üretim sıralamasında da ilk sırada yer alan firma telefonlarını kullanıcılarının isteklerine göre uyarlaması ve diğer markalara göre daha uygun fiyatlarla satışa sunması ile dikkat çekiyor. Firmanın Galaxy S, Galaxy Note, Galaxy A, Galaxy E gibi serilerinde onlarca modelde ve farklı özelliklere sahip telefonlara ulaşabiliyorsunuz.

Marka cazip telefon modelleri sunmasının yanı sıra Samsung Android casus yazılımına karşı korunaksız bir yapıda olması nedeniyle de tercih edilebilir. Casus programı eşinizin, sevgilinizin ya da çocuğunuzun Samsung markalı cihazına yükleyerek birçok kolaylıktan faydalanabilirsiniz. Merak ettiğiniz ya da güvenlikleri sebebiyle öğrenmek istediğiniz aktivitelerini öğrenebilir, telefonla girilen web sitelerini ya da sosyal medya araçlarındaki aktivitelerini takip edebilirsiniz.

Casus yazılım takip edilen telefona yüklenildiği zaman telefona online olarak uzaktan erişme imkânınız olacak. Böylece bulunulan ortamdan görüntü almak ya da fotoğraf çekmek için takip edilen telefonun kamerasını kullanabilirsiniz. Telefondaki sms trafiğini, görüşmeleri ve sürelerini öğrenebilirsiniz. GPS takibi sayesinde de telefonun bulunduğu konumu öğrenebilirsiniz. Yani sevdiğiniz kişi hakkında öğrenmek istediğiniz hemen her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Casus yazılımın bazı özelliklerini kullanmak için ise cihazın ROOT olması gerekmektedir.