Turkcell Casus Telefon Dinleme Programı

Turkcell ülkemizdeki telekomünikasyon piyasasında ve yurt dışındaki bazı yerlerde de faaliyet gösteren dev bir şirket. Şirket kendi markası ile piyasada yer alan akıllı telefonlar ile de müşterilerinden ilgi görüyor. Turkcell T60 gibi modeli gibi modeller ile akıllı telefon piyasasında kaliteli ama ulaşılabilir fiyata sahip ürünler sunulabileceğini kanıtlıyor.

Android işletim sistemini kullanan telefonlar ile çeşitli yazılımlardan ve uygulamalardan da kolay bir şekilde faydalanmanız mümkün oluyor. Örneğin Türkcell t60, T70, T80 gibi modellere casus yazılımı sorun çıkmadan yükleyebiliyorsunuz. Böylece yazılım tarafından sunulan birçok özelliği kullanarak telefonun sahibi olan kişi hakkında çeşitli bilgilere ulaşma olanağınız bulunuyor. Kısacası sevgilisini ya da eşini kıskanan kişiler, çocuklarının güvenliği ve faaliyetleri hakkında endişe eden anne babalar tarafından kullanılabilecek bir yazılım. Bu yazılımı takip etmek istediğiniz telefona yükleyerek telefonun yerini GPS sayesinde tam olarak belirleyebilirsiniz. Ayrıca ortamdaki sesleri kaydetmesini sağlayabilir ve bunları dinleyebilirsiniz. Telefona gelen ve giden aramaları takip edebilir, kaydedebilir ve dinleyebilirsiniz. Telefona gelen ve giden mesajları da takip etme olanağınız bulunuyor. Yine telefon rehberini inceleyebilir ve isterseniz kopyalayabilirsiniz.

Casus yazılım telefondan kullanılan internet siteleri hakkında bilgi sahibi olmanız da sağlıyor. Web tarayıcısı ile ziyaret edilen siteleri görebilirsiniz. Yine popüler e-posta servislerine gelen ve giden mesajları takip edebilir, iletişime geçilen kişi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telefon ile yapılan tüm faaliyetler hakkında bilgi edinme olanağınız bulunuyor. Dikkat etmeniz gereken ise Whatsapp gibi bazı takip özelliklerini kullanabilmek için cihazın ROOT olduğundan emin olmanız. Ayrıca elde edilen veriler gizli olarak size gönderileceğinden telefon faturasının yükselmemesi için uygun bir internet paketine sahip olduğundan emin olmanız da yerinde olacaktır.