Vestel Casus Telefon Dinleme Programı

Vestel şirketler grubu Türkiye’nin en kaliteli elektronik aletlerini üreten firmalardan birisi olarak biliniyor. Şirketin akıllı telefon piyasasında yer almaya başlaması ve ürettiği ürünlerin kalitesi de dikkat çekmeyi başardı. Vestel Venüs serisindeki akıllı telefonlar kalitesi, şıklığı ve uygun fiyatları ile kullanıcıların dikkatle incelediği modeller arasında yer alıyor.

Vestel telefonlar Android işletim sistemini kullandıkları için sahiplerine uygulamalardan ve çeşitli yazılımlardan faydalanma konusunda da büyük avantaj sağlıyorlar. Bu yazılımlar arasında casus yazılım ya da telefon takip-dinleme programı olarak adlandırabileceğiniz yazılım da bulunuyor. Yani Vestel telefon kullanan ya da sizin hediye edeceğiniz Vestel telefonu kullanmaya başlayacak olan kişileri izlemeniz oldukça kolay bir iş olarak nitelenebilir.

Casus yazılımı telefona yüklediğinizde telefonun bulunduğu yeri GPS sayesinde tespit edebilirsiniz. Ayrıca cihazın bulunduğu ortamdaki sesleri kaydetme ve dinleme olanağınız da olacak. Yani sevgiliniz ya da çocuğunuz gibi kişilerin iletişime geçtiği kişiler ve takip ettiğiniz kişinin bulunduğu yerler hakkında bilgi edinebileceksiniz. Ayrıca telefon rehberini kopyalama, gelen ve giden aramaları ve mesajları takip etme olanağınız olacak. Telefon ile internette sörf yapılan siteleri, popüler mail adreslerine gelen ve giden iletileri izleyebileceksiniz. Kısacası ilgilenmek istediğiniz kişinin aktiviteleri, iletişim kurduğu kişiler ve bulunduğu yerler hakkında bilgi sahibi olmakta zorlanmayacaksınız. Bu şekilde takip edeceğiniz kişi hakkında bilgi edinebilir ve güvende olduklarından emin olabilirsiniz.